Podání inzerátu

Jak podat inzerát?

Vyplňte prosím uvedený formulář. Po odeslání inzerát obdrží náš pracovník a pokud bude v pořádku, zařadí ho do uvedené rubriky. V případě problému vás budeme kontaktovat e-mailem. 

V případě nejasností pište na info@regiorevue.cz

 

Poslední aktuality

Podzimní prázdniny na Doubravce

Podzimní prázdniny se blíží a vy nemáte program pro děti? Připravili jsme pro ně zážitkové podzimní prázdniny, které se ponesou v duchu známé televizní show "Klíče od pevnosti Boyard". My ovšem budeme sbírat klíče od hradu Doubravka, který nakonec otevřeme, podíváme...

číst více

Zářivé barvy v botanické

     Rok se přehoupl do své podzimní části, která už je ve venkovních prostorách botanické zahrady výrazně znát. Jako kdyby malíř vylil omylem své barvy na všechny stromy, keře i rostliny. A když do toho vysvitne slunce, o barevnou podívanou není...

číst více

Poslední inzerce

Prodám šuplíkovou komodu masiv, deska zelený mramor, šicí stroj „Minerva“ ponořovací, v perfektním stavu, 2 televizory, digitální kameru „Canon“, fotoaparát „Praktica“ + objektiv, přenosný přehrávač na DVD „Sencor“, parabolu + držák na satelit, červený kufříkový psací stroj, velikou rohovou sedačku s úložným prostorem (zelená), malou el. ždímačku a další věci vhodné do bytu i na chalupu. Zn.: Stěhování. Tel.: 704 520 930. (21100902)

číst více

Nabízím k pronájmu byt 1+kk o ploše 33 m2 v přízemí rodinného domu v Teplicích. Vlastní vchod. Byt je po celkové rekonstrukci, plně vybavený: kuchyňská linka je na míru, včetně spotřebičů, plynová kamna, digestoř, mikrovlnka, pračka, lednička. Obývací pokoj: televize. Koupelna: sprchový kout atd. Možnost parkování před domem. V místě je veškerá občanská vybavenost. Cena nájemného: 8 500 Kč + zálohy na měsíční náklady 1 osoba – 2 700 Kč + 2. os. 600 Kč. Vratná kauce 25 500 Kč. Tel.: 603 253 014. (21100205)

číst více