„To je ale živo“ je fráze, kterou pravděpodobně mnozí z nás slyšeli, či ji sami několikrát užili. V Teplicích tato věta nejčastěji zazní během slavnostního zahájení lázeňské sezóny, kdy ulice města skutečně životem překypují. Setkávají se zde návštěvníci, lázeňští hosté, řemeslníci, stánkaři, pekaři, pivaři, umělci, interpreti i zpěváci. A všichni oslavují příchod 872. lázeňské sezóny, etapy, kdy celé Teplice ožívají a bují, stejně jako sakury ve Wolframových sadech. Nenechte si tuto pompézní slavnost ujít ani letos!











