20.dubna 2024, 13-22 hodin, zámek Červený Hrádek, Jirkov

Připravte se na nezapomenutelný zážitek na Festivalu vína na zámku Červený Hrádek! Tento svátek vína se koná 20. dubna 2024 v malebném prostředí zámeckého parku. Ponořte se do světa vynikajících vín, lahodného street foodu a rytmů živé muziky!

Potěšte své smysly u 14 vinařských stánků, kde se vám představí ta nejlepší vína z Čech a Moravy. Rozmanitá nabídka slibuje pro každého milovníka vína něco výjimečného – od tradičních odrůd jako Veltlínské zelené, Ryzlink vlašský, Sauvignon nebo Frankovka až po méně známé PIWI odrůdy.

Na festivalu nebude chybět pestrá food zóna. Díky food truckům a stánkům s širokou nabídkou pokrmů vhodných k vínu si opravdu pochutnáte. Kromě toho se můžete těšit na bohatý kulturní program, kterým vás provede charismatický moderátor Luděk Holý. Po celý den vám budou hrát k poslechu i tanci Cimbálová muzika Kaňúr, kapela Ocho Ríos a na závěr DJ Vašek Klema.

Vstupné na akci bude zdarma. Víno se bude nalévat výhradně do festivalových sklenic, které budou k zakoupení na místě za 120 Kč. Zapište si termín do kalendáře a přijďte s námi prožít den plný těch nejlepších vín, lahodných pochoutek a podmanivé hudby na festival vína na zámku Červený Hrádek.

Veškeré informace o vinné tour 2024 najdete na:

www.festivalyvina.cz