Zdravotníkem na týden. Tak zní název nového projektu Krajské zdravotní, a.s., která provozuje sedm nemocnic v Ústeckém kraji. Největší poskytovatel nemocniční péče v České republice a největší zaměstnavatel v Ústeckém kraji v něm dává budoucím lékařům, všeobecným sestrám a dalším zdravotnickým pracovníkům možnost na týden si vyzkoušet práci na vybraném pracovišti.

     „Možnost absolvovat stáž na vybraném pracovišti jsme se rozhodli nabídnout všem budoucím zdravotníkům. Díky tomuto programu mají studenti možnost nahlédnout do činnosti konkrétního pracoviště a získat tak všechny potřebné informace, které jim pomohou zjistit, jestli je pro ně vybraná specializace tou nejlepší možnou,“ uvedl generální ředitel Krajské zdravotní, a.s., MUDr. Petr Malý, MBA. „Zájemcům o stáž stačí vyplnit online formulář na našem webu. Tam zadají základní informace o sobě, vyberou si konkrétní nemocnici a pracoviště a požadovaný termín začátku stáže. Do týdne od vyplnění žádosti pošleme uchazeči o stáž potvrzení realizace, jméno a kontakt na mentora, který studenta vybraným pracovištěm provede, podrobnosti k prvnímu dni stáže a informace k možnostem ubytování a stravování,“ dodává náměstkyně pro řízení lidských zdrojů Krajské zdravotní, a.s., Ing. Mgr. Vlasta Kašparová.

Stáž je vhodná pro studenty medicíny od 4. ročníku, studenty oboru všeobecná sestra od 2. ročníku, a studenty dalších zdravotnických oborů.

Online přihlášku na stáž v Krajské zdravotní, a.s., najdou zájemci zde: https://www.kzcr.eu/cz/kz/odbornici/zdravotnikem-na-tyden/

Další informace k projektu je možné získat na telefonním čísle +420 705 895 036 nebo e-mailu kristyna.pasecka@kzcr.eu.

(Úvodní foto ilustrační.)

(zdroj: kzcr.eu)