Srdečně vás zveme na 2. ročník Chomutovského festivalu vína, který se koná v sobotu 9. září 2023 na náměstí 1. máje v Chomutově.

Po loňském úspěšném debutu s radostí oznamujeme, že se na náměstí 1. máje opět sjedou vinaři pocházející z malebných vinařských podoblastí Čech a Moravy. Očekávejte setkání se známými favority, jako je Vinařství Rauš a Modré vinařství, ale připravte se i na okouzlení novými, dosud třeba ne tak známými talenty. Díky rozsáhlé nabídce vín si zde každý milovník vína najde něco, co ho potěší.

Ale to není všechno! Náš festival obohatí i street food zóna, která nabídne řadu delikátních pokrmů a osvěžujících nápojů. Nebude chybět ani doprovodný program. Představí se Cimbálová muzika Alexandra Vrábela, senzační Crossband a v závěru večera pak elektrizující beaty DJ Kuldy. Celým dnem vás bude provázet charismatický Luděk Holý po boku znalého sommeliera Zdeňka Kintra.

Vstup na tuto mimořádnou akci je zcela zdarma. Degustovat vína můžete výhradně z festivalové sklenice, kterou zakoupíte na místě za 100 Kč. Nenechte si ujít příležitost dopřát si ta nejlepší vína a kulinářské speciality. Zapište si do svých kalendářů datum a uvidíme se 9. září 2023!

Webová stránka: https://www.festivalyvina.cz/cs/festival/chomutovsky-festival-vina-2023.html

FB událost: https://fb.me/e/VCNqSPyt

Těšíme se na Vás.

České festivaly vína