Spartan sezóna 2023 odstartuje v Ústeckém kraji a poprvé ve své historii zavítá do statutárního města Děčín. Představí se zde atraktivní formát závodu Winter Trail, dětský závod a vytrvalostní výzva Hurricane Heat.

Akce se koná v sobotu 4. února 2023. Program bude velice pestrý a na své si přijde každý – dospělí běžci, děti i milovníci vytrvalostních výzev. Co vše se v sobotu odehraje? Běžci se mohou těšit na formát závodu zvaný Trail, který je narozdíl od běžných závodů Spartan čistě běžecký a bez překážek. Poběží se jak kratší 10km trať, tak delší 21km okruh v krásném přírodním okolí CHKO Labské Pískovce. Ti, které běh neláká, mohou zkusit Hurricane Heat – čtyřhodinová týmová výzva pod vedením zkušených trenérů, kteří prověří jak fyzickou, tak psychickou odolnost jedince a také schopnost pracovat v týmu. Ani malí Spartani nebudou ochuzeni. Na děti čeká závod SPARTAN Kids s překážkami. Každého závodníka, který dokončí daný formát, čeká v cíli unikátní finisherská medaile, tričko na památku, a především nezapomenutelné zážitky.

Spartan je akce pro celou rodinu. Po dobu konání bude pro závodníky i diváky dostupné zázemí ve festival areálu, kde se mohou občerstvit, koupit si suvenýr ve Spartan obchodu a navštívit stánky partnerů. Celým programem je z pódia budou provádět moderátoři. Přijďte si zasportovat či podpořit své blízké, užít si zimní scenérie během závodu a poznat nezaměnitelnou atmosféru závodů Spartan. Motto závodu zní: Pochopíš až v cíli. Objevte jeho význam právě na závodech v Děčíně! Nejdůležitější a hlavní cíl je přimět lidi k pohybu a umožnit jim nevšední sportovní zážitek. Pro více informací navštivte web https://cz.spartan.com/cs či FB Spartan Race Czech Republic.

Registrace jsou otevřeny. A jak se zaregistrujete?

Nejdříve si na stránce http://spartanrace.onlinesystem.cz/ vytvoříte účet. Pak zde vyplníte a potvrdíte digitální reverz – viz návod: https://1url.cz/Brh6k. Pak už jen budete vytvářet registraci (kliknete na vlajku země, kde chcete závodit, pak na ikonu daného závodu, dále se přihlásíte, vyplníte údaje v registraci a hned ji zaplatíte kartou).

Těšíme se na Vás.

(zdroj: mmdecin.cz)