Začínáte podnikat či řešíte rozvoj svého podnikání? Trápí Vás řízení běžné agendy? Ústecký kraj ve spolupráci s Krajskou hospodářskou komorou Ústeckého kraje, Inovačním centrem Ústeckého kraje a Agenturou pro podporu podnikání a investic CzechInvest připravil jednotné kontaktní místo v podobě webového portálu One Stop Shop.

     Smyslem webového portálu One Stop Shop je nejen nabídnout podnikatelům v regionu efektivní podporu a pomoc při vzniku a rozvoji jejich činnosti, ale i usnadnit běžnou agendu. One Stop Shop poskytuje ucelený přehled služeb zaměřených na podnikatelskou činnost, které zajišťují regionální organizace působící v oblasti podnikání.
 
     Pro přehlednost jsou jednotlivé služby rozčleněny do několika oblastí. Každá uvedená služba obsahuje podrobný popis, název organizace, která se danému tématu věnuje a kontaktní formulář, prostřednictvím kterého má každý návštěvník možnost položit v rámci dané služby dotaz nebo si sjednat osobní schůzku. Odpověď nebo potvrzení schůzky mu bude následně odesláno na uvedený email případně vyřízeno telefonicky.

     One stop shop naleznete na adrese https://onestopshop-uk.cz/.

(zdroj: kr-ustecky.cz)