Strategická průmyslová zóna Triangle leží mezi městy Most, Chomutov, Louny a Žatec. Jejím vlastníkem je Ústecký kraj. Tato průmyslová zóna je jednou z pěti volných strategických průmyslových zón v České republice.

     Policie ČR, dálniční oddělení pro dálnici D7, otevřelo novou služebnu, a to přímo v samotném centru průmyslové zóny Triangle. Kancelářské zázemí má v administrativní budově správy průmyslové zóny Triangle, v ulici Průmyslová 1062. Na tomto oddělení bude zpočátku sloužit 8 policistů, kteří budou vybaveni nejmodernější technikou potřebnou pro měření nejvyšší povolené rychlosti včetně kontroly komerční osobní i nákladní dopravy. Počet policistů postupně vzroste, a to až na cílových 34.

     Po umístění stanice Hasičského záchranného sboru Ústeckého kraje a ordinace praktického lékaře je to další úspěšný počin, který zvýší úroveň občanské vybavenosti průmyslové zóny Triangle. „Přítomnosti policie z dálničního oddělení si vážíme. Bezpochyby to umožní snadnější operativní dohled nad bezpečností a plynulostí dopravy na dálnici D7, ale také v areálu průmyslové zóny,“ uvedl ředitel Jaroslav Krch, do jehož kompetencí správa a rozvoj průmyslové zóny Triangle patří.

(zdroj: kr-ustecky.cz)