Nacházíte se v situaci, která vyžaduje náročné rozhodnutí, které zásadně může ovlivnit vás, váš život i životy blízkých? Prošli jste si v hlavě svou situaci a veškeré dopady už snad tisíckrát. Racionálně máte více či méně jasno. Sepsali jste si a následně detailně prošli všechna krátkodobá i dlouhodobá negativa, pozitiva, přínosy i oběti a ztráty? Stále nevíte, jak se rozhodnout? Mám pro vás jednoduché a rychlé řešení. Hoďte si korunou. Možná si teď ťukáte na čelo, ale vážně to funguje!

     Základem je myslet svůj hod opravdu vážně. Každé straně mince přiřaďte jednu variantu. Pokud si hodíte korunou a padne strana, které jste přiřadili rozhodnutí A, a ve Vaší hlavě neproběhne něco jako supeeeeer, perfektní, to jsem rád, že padla strana A, uff, to se mi ulevilo… a místo toho tam běží, hmmm, nevím, asi jsem tu korunu nesprávně hodil nebo špatně chytil, myslím, že rozhodnutí B by bylo lepší a přeci jen, kdyby to bylo to B, tak bych…. Asi si tou korunou tedy hodím ještě jednou, co kdyby náhodou…

     Bylo by bláznivé dát 100 % na hod korunou, ale vaše reakce a pocity bezprostředně po přečtení výsledku vám mohou velmi napovědět, ke které z variant se emocionálně kloníte více.

Vyzkoušejte si moc koučování a posuňte svůj osobní i profesní život na vyšší level!

Články a videa k zamyšlení naleznete na:

https://houdkova-profikouc.cz/

https://www.linkedin.com/…va/

https://www.youtube.com/…-Xg

https://www.facebook.com/kouc.IrenaHoudkova

Mgr. Irena Houdková